Jídelní lístek

This is the HTML version of Jídelní lístek Page 1
To view this content in Flash, you must have version 8 or greater and Javascript must be enabled. To download the last Flash player click here

Vážení hosté, milí přátelé,vítáme Vás v restauraci "Patolda", nacházející se v areálu u hranic. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a k příjemnému pobytu Vám přejeme dobrou chuť.

Szanowni goście, drodzy przyjaciele,zapraszamy do restauracji "Patolda", z siedzibą na granicy. Wierzymy, że z naszych usług będą Państwo zadowoleni i życzymy dobrego smaku.

Liebe Gäste und Freunde,Herzlich Willkommen im Restaurant "Patolda" an der Grenze. Wir glauben,dass wir mit unseren Dienstleistungen werden Ihnen glücklich sein und Ihren Aufenthalt genießen. Wir wünschen einen guten Geschmack.

Dear guests and friends,Welcome to the restaurant "Patolda" locatedin the area at the border.We believe that with our services you will be happy and We hope you enjoy your stay by us.   Marek Psotka

Náš catering profesionálně obslouží a zabaví i Váš dorost či malé děti. Atrakce a gastronomické speciality, Vám zajistí zábavu, doprovodný program, ale i kulinářské zážitky.